Frontend Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

Opis stanowiska:

  • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu Angular 5, Typescript
  • Projektowanie i wdrażanie od podstaw modularnej architektury front-end
  • Stworzenie wysokiej jakości oprogramowanie w ramach Agile (w tym projektowanie, kodowanie, testowanie i wdrażanie)
  • Widoczny wkład w tworzenie nowej aplikacji

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie
  • Angular 4
  • Typescript

MILE WIDZIANE:

  • Aurelia
  • Durandal
  • React

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku wysokiej klasy Specjalistów
  • Ciekawą tematykę projektu o międzynarodowym zasięgu
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce

Wynagrodzenie

14 000 - 16 000 PLN NETTO

Lokalizacja

WARSZAWA

Obszar

IT

Start

LUTY 2018

Języki

ANGIELSKI - B2

Forma zatrudnienia

UMOWA B2B
Requirements

Wymagania:

ANGULAR 4

TYPESCRIPT
Benefity
komputer
pakiet medyczny
pakiet sport
szkolenia
pakiet relokacyjny

Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
bottom