Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

    Opis stanowiska:

    • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu Angular 5, Typescript
    • Projektowanie i wdrażanie od podstaw modularnej architektury front-end
    • Stworzenie wysokiej jakości oprogramowanie w ramach Agile (w tym projektowanie, kodowanie, testowanie i wdrażanie)
    • Widoczny wkład w tworzenie nowej aplikacji

    WYMAGANIA:

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie
    • Angular 4
    • Typescript

    MILE WIDZIANE:

    • Aurelia
    • Durandal
    • React

    Oferujemy:

    • Pracę w środowisku wysokiej klasy Specjalistów
    • Ciekawą tematykę projektu o międzynarodowym zasięgu
    • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
    • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce

    Wynagrodzenie

    14 000 - 16 000 PLN NETTO

    Lokalizacja

    WARSZAWA

    Obszar

    IT

    Start

    LUTY 2018

    Języki

    ANGIELSKI - B2

    Forma zatrudnienia

    UMOWA B2B
    Requirements

    Wymagania:

    ANGULAR 4

    TYPESCRIPT
    Benefity
    komputer
    pakiet medyczny
    pakiet sport
    szkolenia
    pakiet relokacyjny

    Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
    bottom