Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miasto: Warszawa
    FRNT/WAW/18
    Opis stanowiska:
    • Projektowanie i wdrażanie systemów w środowiskach klienta
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
    • Udział w tworzeniu zaawansowanych produktów webowych w technologii AngularJS

    Wymagania:

    • Doświadczenie w technologiach związanych z frontendem
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript, AngularJS
    • Doświadczenie w pracy z technologiami z zakresu: React, CSS, SASS, jQuery, Gulp, npm, yarn, Webpack, GIT, Jasmine, Karma, TypeScript, Bootstrap, Kendo UI
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
    • Znajomość Java będzie dodatkowym plusem
    • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne

    Oferujemy:

    • Forma współpracy: umowa o pracę
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta multisport
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Świetna atmosfera w zespole specjalistów
    • Elastyczne godziny pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.