Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT.  Nasz firma dostarcza najlepszych Kandydatów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

    Obecnie dla naszego klienta międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora bankowego poszukujemy osób na stanowisko:

    Place of work: Warszawa
    Ref. number: AS/SFNE/WAW/03/P

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie warstwy prezentacji (front-end) aplikacji internetowych
    • Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika
    • Przygotowywanie zoptymalizowanego kodu na potrzeby średnich i dużych webowych systemów informatycznych
    • Ścisła współpraca z programistami warstwy aplikacji
    • Analiza wydajności kodu WWW aplikacji webowych
    • Dbałość o najwyższą jakość kodu
    • Dokumentowanie wytworzonego kodu i testowanie go
    Wymagania:
    • Udokumentowane, przynajmniej 5-letnie doświadczenia jako programista FrontEnd
    • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
    • Zaawansowana znajomość HTML5/CSS3
    • Zawansowana znajomość Zaawansowana znajomość JavaScript, AngularJS, ReactJS, Immutable.js, Node.js, Jasmine/Karama, Protector
    • Znajomość metodologii KSS, BEM, OOCSS, SMACSS oraz Atomic Design
    • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (JS) – TDD
    • Znajomość zasad czystego kodu
    • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design,
    • Doświadczenie w realizacji projektów w oparciu o metodyki zwinne
    • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git/Mercurial)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwającym swobodną komunikację w środowisku technicznym
    Oferujemy:
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych oraz pakiet profesjonalnych szkoleń
    • Imprezy integracyjne, wypady na piwko, drobne niespodzianki np. na dzień chłopaka
    • Imprezy sportowe np. bieg IT, mecze piłki nożnej i koszykówki
    • Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów w oparciu o umowę o pracę, umowę B2B lub umowę zlecenie
    • Urozmaicony zakres obowiązków
    • Pomoc w relokacji
    • Wsparcie opiekuna w załatwianiu wszelkich formalności przez cały okres współpracy
    • Benefity
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl