Fryzjer

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2018-12-21)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IZABELA ZAŁĘSKA CosmoMed Expert

    Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, w swoich salonach posiadamy kompleksowe menu zabiegowe dotyczące pielęgnacji i urody. Pracujemy w młodym zespole, który na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje.

    Fryzjer

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Szukamy osób na stanowisko fryzjera, zakres obowiązków łaczy się głównie z wykonywanym zawodem oraz z dbaniem o porządek na miejscu pracy, pracujemy w systemie zmianowym.

    Wymagania:

    Minimum roczne doświadczenie w zawodzie, komunikatywność, chęć rozwoju, mile widziana umiejętność pracy na produktach firmy Joico i Wella.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.