Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Full Stack Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych m.in. dzienników
    "Rzeczpospolita" i "Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet" oraz serwisów internetowych,
    w związku z rozwojem swoich produktów poszukuje do pracy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy:

    • Praca przy tworzeniu architektury i systemów aplikacji
    • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji PHP, HTML5, JS oraz MySQL
    • Tworzenie rozwiązań dla stron internetowych w oparciu o CMS
    • Wsparcie przy budowaniu nowego systemu transakcyjnego

    Wymagania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako webdeveloper/ programista serwisów internetowych
    • Doświadczenie w projektowaniu złożonych aplikacji CMSowych
    • Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, HTML5, CSS3(SCSS)
    • Bardzo dobra znajomość client-side Javascript
    • Komfortowe posługiwanie się systemem kontroli wersji git
    • Umiejętność samodzielnego myślenia, wyszukiwania przyczyn problemów oraz ich usuwania
    • Angielski pozwalający na czytanie oraz tworzenie dokumentacji

    Mile widziane:

    • Znajomość frameworka JavaScript React

    Oferujemy:

    • Ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści
    • Ambitne zadania i potrzebne wsparcie
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji - umowa B2B
    • Dostęp do narzędzi i szkoleń

    Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.