Oferta pracy

Full Stack Engineer

Modento Inc.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Modento jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą nowoczesną platformę typu SaaS dla branży dentystycznej w USA. Budujemy zaawansowany produkt w oparciu o technologie webowe i mobilne wykorzystując nowoczesne rozwiązania, narzędzia i styl zarządzania. Pracujemy zdalnie, w energicznym zespole stawiającym na dobrą atmosferę, szacunek, wyrozumiałość, ale również jakość tworzonych rozwiązań.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
(praca zdalna)
Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:
  • chcesz mieć realny udział w budowie nowoczesnego produktu SaaS wykorzystywanego na co dzień przez tysiące użytkowników
  • zależy Ci na jakości kodu, a stosowanie wzorców projektowych i tworzenie unit testów nie jest Ci obce
  • chcesz pracować zdalnie, elastycznie i efektywnie
Zakres obowiązków:
  • tworzenie, rozbudowa oraz utrzymanie komponentów platformy
  • dbanie o jakość i przejrzystość kodu
  • projektowanie rozwiązań technologicznych na podstawie wymagań funkcjonalnych i biznesowych
  • tworzenie i utrzymywanie testów jednostkowych
Oczekiwane kwalifikacje:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość PHP7 (Laravel), aplikacji opartych o API
  • bardzo dobra znajomość JavaScript (Angular, ew. inne frameworki)
  • dobra znajomość baz danych, szczególnie relacyjnych
  • dobra znajomość zagadnień HTML/CSS
  • praktyczna znajomość Git oraz filozofii Git Flow
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie i pisanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z aplikacjami mobilnymi
  • znajomość Java
  • znajomość zagadnień DevOps (Docker, AWS, aplikacje rozproszone)

Oferujemy:

  • pracę zdalną w elastycznych godzinach
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę w ambitnym i kompetentnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku międzynarodowym
  • pracę z najnowszymi narzędziami i technologiami przy aplikacji rozproszonej (AWS)
  • bezpośrednią współpracę z architektami z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania, od których możesz wiele się nauczyć
  • współpracę w oparciu o B2B (preferowane)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy