Galwanizer (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Krakowska 64

Wrocław

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WROCŁAW, ul. Krakowska 64
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • wytwarzanie pokryć galwanicznych detali zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
  • przygotowanie detali pod pokrycia galwaniczne zgodnie z dokumentacją
  • wykonywanie czynności związanych z konserwacją kąpieli galwanicznych, w tym kontrola parametrów
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • obsługa urządzeń galwanicznych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne lub zasadnicze zawodowe, mile widziane chemiczne
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz znajomość pojęć galwanotechnicznych
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy