Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

GL Accountant

DGS Business Services Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

DGS Business Services Sp. z o.o.

Oxygen

Szczecin

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. Obecnie DGS w Polsce zatrudnia łącznie ponad 2 500 osób i wciąż rozszerza swoją działalność, poszukując nowych pracowników.

Jesteśmy jednym zespołem, który w praktyce stosuje politykę otwartych drzwi. Uczciwość i zaufanie to nasze podstawowe wartości. Dołączając do nas, będziesz mieć wiele okazji do kształtowania nowych rozwiązań w wielu obszarach finansów.

Pracując z nami otrzymasz:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w rozwijającej się organizacji;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w praktyce;
  • Szkolenia i możliwości rozwoju;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wynajmu domków letniskowych w Danii, karta sportowa, zniżki na bilety do kina etc.).

Jakie będą Twoje zadania?
  • Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w procesach księgi głównej
  • Uzgadnianie kont bilansowych oraz analiza rachunku zysków i strat.
  • Przygotowanie plików na potrzeby audytu i bieżąca współpraca z Audytorami.
  • Współpraca z Kontrolerami Finansowymi.
  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w skali globalnej.
  • Księgowanie i uzgadnianie zapisów na środkach trwałych.
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.
  • Wspieranie członków zespołu w codziennych zadaniach.
  • Udział w projektach międzynarodowych w obszarze finansów.
  • Usprawnienia procesów finansowych.
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji biznesowych.
  • Raportowanie wewnątrz grupy na potrzeby konsolidacji.
  • Raportowanie zewnętrzne np. do urzędów statystycznych, skarbowych

Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie ekonomiczne (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne);
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w SSC);
  • Posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie);
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook, Power Point);
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy, wykazujesz gotowość do podejmowania wyzwań;
  • Uczciwość, zaufanie i szacunek są tym, co cenisz w relacjach z innymi ludźmi.

Nie zwlekaj, prześlij CV już dziś.

Ogłoszenie archiwalne