Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

GL Accountant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. JLL zatrudnia ponad 77 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Przychód firmy sięga 6,8 mld USD. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 409 mln mkw. W 2016 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 136 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 60,1 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jll.pl

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie uzgodnień kont księgi głównej.
  • Analiza P&L oraz Balance Sheet pod kątem błędów księgowania, właściwych rozliczeń międzyokresowych i prawidłowego stosowania zasad rachunkowości.
  • Ewidencja środków trwałych.
  • Księgowanie, m.in. rozliczeń międzyokresowych, rezerwy, przychodów przyszłych okresów, listy płac w księgach rachunkowych.
  • Wspieranie zespołów przy projektach specjalnych w kwestiach związanych z finansami krajowymi.
  • Tworzenie miesięcznych raportów.
  • Raportowanie dla potrzeb Grupy.
  • Przestrzeganie polityki oraz procedur firmy, wymagań ustawowych, SLA i SOX.
  • Wsparcie w czasie przygotowań do audytu rocznego.

Oczekiwania:

  • Płynny język angielski w mowie i piśmie.
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe związane z księgowością lub finansami.
  • Znajomość zasad rachunkowości (preferowane stosowanie US GAAP).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem oraz określania priorytetów.
  • Dokładność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności analityczne.
  • Zorientowanie na cel oraz potrzeby klientów.
  • Znajomość PeopleSoft oraz pakietu ERP będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwości rozwoju.
  • Świetną atmosferę i warunki pracy ( kawiarnia, biblioteka oraz miejsca relaksacyjne).
  • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Warszawy w budynku Warsaw Spire (zaledwie 5 minut do stacji metra).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje bez zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.
Prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku angielskim.

By clicking "Send" you are agreeing to the processing of personal data for purposes of recruitment processes in accordance with the provisions of the Act of August 29, 1997 on the protection of personal data ( ie Journal Laws of 2002, no .101 ,Laws . 926, as amended.). Data is provided voluntarily, at any time you are entitled to access, correct or delete. Request to remove information means giving up part of the recruitment process. If you do not express such consent, please, do not click this button.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się