Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-01-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kielce
    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji księgowej i obiegiem dokumentów księgowych,
    • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
    • monitorowanie zmiany prawa podatkowego i finansowego,
    • optymalizacja efektywności procesów księgowych i biznesowych
    • sporządzanie i autoryzacja rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • raportowanie do instytucji zewnętrznych (urzędy i instytucje),
    • tworzenie polityki rachunkowości i wdrażanie nowych procedur w obszarze finansów,
    • raportowanie na potrzeby Zarządu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe ((rachunkowość, finanse itp.),
    • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość przepisów podatkowych,
    • znajomość systemów zarządzania klasy ERP,
    • dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel),
    • otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętności budowania relacji w zespole
    • doskonała organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu
    • skrupulatność, dokładność, chęć rozwoju

    Oferujemy:

    • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
    • pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
    • nowoczesne narzędzia oraz przyjazne środowisko pracy
    • umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk aplikowania