Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-08-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

VIK-BUD Sp. z o.o.

Firma budowlana z 40 letnim doświadczeniem.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Opis stanowiska:
  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, CIT, PIT,
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby Zarządu,
  • Kontakt z organami podatkowymi, bankami oraz innymi zewnętrznymi instytucjami,
  • Bieżące księgowanie dokumentów,
  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej w spółce,
  • Monitorowanie zmian w przepisach dotyczących podatków.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży budowlanej – warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • Obowiązkowa znajomość programów OPTIMA, Symfonia,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 6-8 tys. brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się