Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z branży technicznej do oddziału (spółka podległa) w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za sprawne działanie księgowości w firmie
    • Nadzór merytoryczny oraz koordynacja pracy działu księgowego
    • Prowadzenie procesu tworzenia oraz kontrola przebiegu realizacji budżetu firmy
    • Przygotowanie prognoz, analiz i raportów zarządczych oraz informacji finansowych
    • Bieżąca współpraca z bankami, instytucjami finansowymi, audytorami zewnętrznymi

    Wymagania:

    Poszukujemy osoby samodzielnej, dobrze zorganizowanej i dynamicznej, o rozwiniętych zdolnościach analitycznych, która chce doskonalić swoje umiejętności finansowe oraz posiada:

    • Wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, controlling)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • Praktyczna znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości
    • Wiedza w zakresie controllingu finansowego, analiz ekonomicznych lub księgowości zarządczej
    • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanymi systemami zarządzania klasy ERP oraz arkuszami kalkulacyjnymi
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość Microsoft Dynamics AX

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą
    • Samodzielność w działaniu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz potrzebne narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.