Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Nadzór merytoryczny nad prowadzeniem pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów i analiz
    • Bieżąca kontrola przebiegu rozliczeń podatkowych
    • Monitoring zmian w przepisach i wsparcie w ich wdrożeniu w biurze
    • Weryfikacja deklaracji podatkowych
    • Kreowanie polityki rachunkowości, odpowiedzialność za procedury księgowo-podatkowe
    • Bieżąca współpraca z zespołem księgowym
    • Wsparcie w organizacji pracy biura rachunkowego i optymalizacji procesów księgowo-podatkowych
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami biura
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami, audytorami

    Oczekiwania:

    • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie kierunkowe
    • Znajomość obowiązujących przepisów prawa (w tym podatkowego)
    • Doświadczenie w przygotowywaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
    • Wiedza z zakresu rozliczeń zobowiązań podatkowych
    • Umiejętność rozliczania transakcji międzynarodowych
    • Znajomość systemów ERP
    • Nastawienie na partnerską współpracę
    • Zaangażowanie w realizację celów

    Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko eksperckie
    • Rozwojowe zagadnienia merytoryczne
    • Elastyczność w zakresie formy współpracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
    • Udział w budowaniu strategii rozwoju firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.