Główny Programista

INFRACERT TSI SP. Z O.O.O firmie

INFRACERT TSI SP. Z O.O.

Jagiellońska 32

Warszawa

INFRACERT TSI jest polską jednostką notyfikowaną specjalizującą się w działalności oraz wsparciu polskiego i europejskiego rynku kolejowego. Działamy w obszarze certyfikacji podsystemów interoperacyjności, wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa transportu kolejowego oraz optymalizacji procesów przewozowych. Nasz zespół to grupa polskich i europejskich ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie z zakresu funkcjonowania rynku kolejowego. Nasi pracownicy dysponują obszerną wiedzą zgromadzoną podczas wieloletniej pracy w sektorze kolejowym, administracji publicznej, instytutach naukowych oraz technicznym szkolnictwie wyższym.

Oczekiwania:

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, posiadającej zdolności strategicznego myślenia i przewidywania, wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i analitycznych, posiadającej zdolność szybkiej oceny zmieniających się warunków i podejmowania w związku z tym trafnych decyzji, osoby dynamicznej w działaniu, twórczej, posiadającej umiejętność pracy w zespole, która utożsami się z instytucją i nastawiona będzie przede wszystkim na rozwój instytucji, co przełoży się na rozwój własny.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe prowadzenie i realizację projektów informatycznych Spółki oraz wsparcie merytoryczne kierownictwa projektów rozwojowych. Będzie ona wykonywać następujące prace:

  • oprogramowywanie opracowywanych systemów sterowania oraz systemów pomiarowych,
  • projektowanie systemów bazodanowych,
  • tworzenie oprogramowania do komunikacji z urządzeniami pomiarowymi oraz elementami systemów,
  • tworzenie oprogramowania do wizualizacji przebiegów oraz graficznych interfejsów użytkownika,
  • bieżące dokumentowanie prac zgodnie z harmonogramem projektu oraz opracowywanie raportów na potrzeby osób zarządzających projektem,
  • rozliczanie prowadzonych prac poprzez dostarczenie szczegółowej dokumentacji wyników prac.

Wymagania:

  • studiów wyższych o kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka, robotyka lub pokrewne,
  • bardzo dobrej znajomości znajomość języków programowania: C#, C++, C, Python,
  • znajomość bibliotek/technologii WinAPI, .Net, WCF, WPF, Linq, Mono, NUnit, PyTorch, Xamarin,
  • wiedza z zakresu obsługi relacyjnych baz danych,
  • znajomość frameworków / bibliotek oprogramowania takich jak OpenCV, Gstreamer, VisionWorks,
  • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania w szczególności programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych oraz TDD,
  • znajomość modelowania obiektowego z wykorzystaniem UML,
  • znajomość architektury systemów komputerowych,
  • uczestniczenie w bieżących kontaktach z innymi wykonawcami merytorycznymi projektu,
  • umiejętność adaptacji proponowanych przez siebie rozwiązań do rozwiązań innych wykonawców projektu, umiejętność integracji tych rozwiązań.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność projektowania układów cyfrowych pracujących pod kontrolą systemów wbudowanych
  • podstawy systemów UNIX / Linux, programowanie na platformy typu RaspberryPi
  • umiejętność tworzenia oprogramowania dla systemu Linux
  • umiejętność tworzenia sterowników urządzeń dla systemu Linux
  • znajomość protokołów sieciowych, w tym IPv6
  • umiejętność tworzenia oprogramowania komunikującego się za pomocą protokołu TCP/IP
  • umiejętności z zakresu tworzenia oprogramowania komunikującego się z urządzeniami (USB, RS232)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wytwarzanie oprogramowania zgodnie z aktualnymi potrzebami Spółki,
  • działanie opracowywanych systemów w części modułów programistycznych w tym opracowaniu firmware, oprogramowania uruchomieniowego, diagnostycznego, sterującego, aplikacyjnego dedykowanego dla użytkownika końcowego,
  • integrację oprogramowania wytworzonego w ramach prac projektowych pod kątem istniejącej w infrastruktury informatycznej,
  • weryfikację oprogramowania tworzonego w ramach prac programistycznych,
  • określanie możliwości wytworzenia oprogramowania w ramach prac programistycznych prowadzonych w projektach,
  • udział w planowaniu działalności zespołu wykonawców,
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych oraz architektury tworzonego oprogramowania,
  • dokumentowanie prowadzonych prac własnych oraz weryfikacja raportów podległych pracowników,
  • utrzymanie w sprawności technicznej sprzętu będącego w dyspozycji,
  • wersjonowanie wytworzonej dokumentacji i oprogramowania oraz umieszczanie wytworzonej dokumentacji na wskazanych serwerach kontroli wersji i dyskach sieciowych.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole, pełnym pomysłów oraz pasji kolejowej,
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, w tym wynagrodzenia i rozwoju zawodowego,
  • pracę w elitarnej grupie jednostek notyfikowanych w zakresie interoperacyjności kolei,
  • pracę w jednostce posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, oraz stosującej najwyższe standardy i wartości,
  • liczne szkolenia w obszarze transportu kolejowego oraz zarządzania zespołem i projektami,
  • udział w największych wydarzeniach i projektach kolejowych w Polsce i na Świecie,
  • realizację innowacyjnych projektów z dziedziny transportu kolejowego.

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 21.07.2020 r.

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Osobami.

Więcej informacji na temat jednostki, dostępnych jest na stronie internetowej: www.infracert.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy