Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik 3D

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 15.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MBP Markgraf BauProjekt GmbH

    WEP - MBP Verwaltungs GmbH, Feucht przy Norymberdze, Niemcy (jedna z firm należąca do WEP Gruppe).

    Jesteśmy niemiecką firmą z siedzibą w Feucht przy Norymberdze w Niemczech, specjalizującą się w przedsięwzięciach deweloperskich.

    Jeżeli chcesz pracować przy wizualizacjach naszych projektów mamy dla Ciebie dobrą pracę. Jeśli masz do zaoferowania: potencjał, ambicję oraz umiejętności techniczne, skontaktuj się z nami.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.wep-projekt.de

    Grafik 3D

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie modeli i wizualizacji 3D na podstawie projektów architektonicznych domów szeregowych, wielorodzinnych i osiedli uwzględniających nasze potrzeby.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • znajomości Adobe Photoshop oraz oprogramowania 3Ds Max lub podobnych oraz podstawowej znajomości AutoCAD,
    • doświadczenia w tworzeniu modeli 3D, popartego portfolio zawierającym elementy architektoniczne i elementy wyposażenia wnętrz,
    • dbałości o szczegóły,
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

    Oferujemy:

    • stałe zlecenia,
    • stabilną formę współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowa o dzieło lub umowa zlecenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.