Oferta pracy

Grafik

Akcygraf Zakład Produkcyjno-HandlowyO firmie

  • Buk, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Chcesz odpocząć od korporacji i rozpocząć pracę w miejscu, gdzie najważniejszy jest kameralny zespół i pozytywna atmosfera? Cenisz sobie pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami — zapraszamy!
Grafik

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów graficznych do printu oraz digitalu,
  • skład materiałów graficznych,
  • przygotowywanie materiałów do druku,
  • korekta gotowych materiałów,
  • współpraca z działem produkcji,
  • dostosowanie projektów do technologii produkcji

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, popartym portfolio zawierającym projekty komercyjne,
  • bardzo dobrej znajomości programów Adobe w szczególości InDesign
  • dobrej znajomości zagadnień prepress (przygotowanie materiałów do druku offsetowego i cyfrowego),
  • znajomości aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i reklamie,
  • systematyczności i dokładności,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • otwartości we współpracy między działami, komunikatywności

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy
  • umowę o pracę
  • szkolenia w zakresie DTP
  • pracę w stabilnej firmie
  • pracę w miłej atmosferze
  • kartę multisport
CV oraz portfolio prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informacja o drukarni na naszej stronie internetowej www.akcygraf.pl

Jesteśmy drukarnią offsetową i cyfrową. Posiadamy studio graficzne, dzięki czemu możemy kompleksowo obsłużyć klientów. Nasze usługi kierujemy do każdej firmy potrzebującej wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.
Działamy na rynku od 1989 roku. Wiedza naszego zespołu opiera się na wieloletnim doświadczeniu założycieli firmy.
Chcemy zatrudnić osobę, która lubi pracę w kameralnym zespole i ceni sobie stabilne zatrudnienie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy