Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja City Media to Zespół otwartych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Rozumiemy współczesną rzeczywistość i staramy się ją opisać. Empatia i optymizm to słowa, które nas najlepiej opisują. Jesteśmy agencją reklamową oraz wydawcą trójmiejskich magazynów: rodzinnego Together oraz kobiecego Mademoiselle.

    Grafik
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne zadania:

    • Tworzenie i przygotowywanie materiałów reklamowych offline i online,
    • Projektowanie materiałów graficznych i wsparcie przy kampaniach reklamowych,
    • Kreowanie i przygotowywanie układu graficznego magazynów,
    • Skład magazynów drukowanych, folderów,
    • Samodzielne przygotowywanie kreatywnych grafik,
    • Współpraca z działem marketingu a także ze studiem fotograficznym,

    Idealny Kandydat charakteryzuje się:

    • Biegłą znajomością pakietu Adobe (PS, ID, AI),
    • Minimum 2-letnim doświadczeniem w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych oraz materiałów do druku,
    • Doświadczeniem w składzie i łamaniu katalogów produktowych oraz opakowań produktów do druku,
    • Doświadczeniem DTP w przygotowaniu materiałów do druku (offset, cyfra) oraz do sieci,
    • Znajomością najnowszych trendów w grafice,
    • Wysokim poczuciem estetyki, kreatywnością, dbałością o szczegóły,
    • Umiejętnością pracy pod presją czasu i prowadzeniem kilku zadań jednocześnie,
    • Pozytywnym nastawieniem do ludzi, otwartością w nawiązywaniu relacji,
    • Umiejętnością pracy w Zespole,
    • Nastawieniem na rezultaty i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
    • Poczuciem humoru - warunek konieczny :)

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Know-how budowane przez lata,
    • Pełne wsparcie merytoryczne i pomoc zespołu,
    • Duży poziom samodzielności i decyzyjności,
    • Realny wpływ na rozwój Agencji i jej wydawnictw,
    • Brak sztywnych struktur, luźną i przyjazną atmosferę,
    • Liczne korzyści płynące z pracy w wydawnictwie,
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu nowoczesnych Magazynów,
    • Dużo integracji i dobrej zabawy :)

    CV oraz portfolio lub link do niego prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.