Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik komputerowy

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma DIAGNOSIS S.A. producent wyrobów medycznych, testów OTC oraz suplementów diety w związku z rozwojem działu sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków

    • tworzenie projektów graficznych (m.in.: ulotki, foldery reklamowe, banery, etykiety, opakowania),
    • przygotowanie materiałów reklamowych do druku, kontakt z drukarniami,
    • bieżąca praca i nadzór nad funkcjonowaniem strony internetowej,
    • opracowanie i realizacja koncepcji zgodnych ze strategią marketingową firmy,
    • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy,
    • współpraca z pracownikami różnych działów firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość programów graficznych,
    • zdolność poruszania się w obrębie różnych stylów i technik,
    • umiejętność przygotowania do druku plików graficznych,
    • wysoka organizacja pracy,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
    • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
    • znajomość trendów reklamowych i marketingowych,
    • wyczucie estetyczne oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

    Oferujemy:

    • pracę nad ciekawymi projektami,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
    • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przysłanie CV oraz list motywacyjny
    w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia podając w temacie wiadomości nr ref grafik za pomocą przycisku Aplikuj.

    bottom