Grafik

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

Rekrutacja zdalna

BBK S.A. – właściciel marki home&you

Magnacka 15

Kowale (pow. gdański)

Grafik

  • atmosferę jak w „home”,
  • współudział w tworzeniu kolekcji,
  • współpracę z dostawcami z całego świata,
  • wykorzystanie języka angielskiego w codziennej pracy,
  • nowe wyzwania w obszarze, w którym każdy dzień jest inny,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wsparcie na starcie od całego zespołu.

ORAZ CIEKAWE ZADANIA:

  • projektowanie nadruków na produkty w różnych technikach,
  • przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy oraz założenia tematyczne,
  • projektowanie opakowań/etykiet produktów oraz oprawy graficznej akcji marketingowych.

JEŚLI:

  • branża home decor wywołuje u Ciebie dreszczyk pozytywnych emocji,
  • dobrze radzisz sobie z obsługą programów graficznych (Adobe Indesign , Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop),
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • ukończyłeś studia o profilu plastycznym lub jesteś w ich trakcie (tryb zaoczny),
  • możesz pochwalić się swoim portfolio (załącz je wraz ze swoim CV),
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację mailową,
  • masz zmysł artystyczny i głowę pełną pomysłów,
  • szanujesz terminy,
  • jesteś zaangażowany i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • masz doświadczenie w fotografii produktowej (mile widziane).

TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

A PONADTO:

  • umowę zlecenie lub umowę B2B
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach
  • program poleceń dla pracowników
  • kupony rabatowe
  • bezpłatne napoje dla pracowników

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy