Grafik

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od 22 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi doradcze. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Grafika. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

    Jeżeli jesteś kreatywny/a i chcesz tworzyć materiały graficzne dla firmy produkującej nowoczesne systemy informatyczne, to jesteś właściwą osobą, której poszukujemy – dołącz do nas!

    Grafik
    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA I OBOWIĄZKÓW

    Głównymi zadaniami osoby, której poszukujemy będą:

    • projektowanie materiałów graficznych do druku oraz grafik internetowych (foldery, katalogi, ulotki, plakaty, itp.),
    • tworzenie prezentacji sprzedażowych/biznesowych,
    • projektowanie warstwy wizualnej interfejsów aplikacji webowych/mobilnych,
    • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby firmy,
    • wykonywanie innych drobnych prac graficznych,
    • aplikowanie projektu graficznego do stylów aplikacji internetowych (dodatkowo).

    CO OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę dającą możliwość współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,
    • wpływ na kształtowanie koncepcji wizualnej materiałów firmowych,
    • doskonałą atmosferę pracy.

    CZEGO WYMAGAMY:

    • doświadczenia w projektowaniu materiałów graficznych,
    • bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop,
    • bardzo dobrej znajomości Power Point,
    • samodzielności i kreatywności,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • mile widziana znajomość CSS i HTML oraz Bootstrap.

    CO ZAPEWNIAMY

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
    • darmowy parking i świetnie skomunikowaną lokalizację,
    • elastyczne godziny pracy,
    • fantastyczną atmosferę.

    Prześlij nam swoje CV oraz portfolio, klikając w przycisk Aplikuj teraz lub zarejestruj się, używając formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie http://www.vsoft.pl/kariera/. Na tej stronie znajdziesz również inne oferty pracy, które mogą Cię zainteresować.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)

    bottomopisopisopis