Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, obejmujący dynamicznie rozwijające się spółki, wśród których podmiotem dominującym jest notowana na GPW Lubawa S.A. Główną osią działalności Grupy jest wytwarzanie, przetwórstwo i sprzedaż tkanin i dzianin oferowanych klientom publicznym oraz biznesowym.

    W celu pełnego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów nasza organizacja jest w procesie ciągłego doskonalenia, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    GRAFIK
    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie projektów graficznych wykorzystywanych w kampaniach marketingowych
    • Projektowanie layoutów i grafik na potrzeby strony www i katalogów
    • Kreację i projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych
    • Przygotowywanie projektów infografik i ilustracji graficznych
    • Tworzenie prezentacji multimedialnych
    • Współtworzenie identyfikacji wizualnej marki
    • Współpraca w ramach zespołu projektowego

    Wymagania:

    • Umiejętność sprawnego przedstawienia idei za pomocą grafiki ujętej w nieszablonowych projektach
    • Posiadanie zmysłu estetycznego i znajomości zasad związanych z projektowaniem
    • Umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością
    • Znajomość najnowszych trendów w grafice i typografii
    • Praktyczna znajomość programów: Adobe Photoshop, Corel Draw, mile widziane InDesign, Flash, Illustrator
    • Umiejętność projektowania reklamowego wg wytycznych
    • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku oraz znajomość zagadnień związanych z DTP,
    • Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność i dokładność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji kilku projektów jednocześnie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (poparte portfolio)
    • Znajomość programów 3D - mile widziane

    Oferujemy:

    • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy przy ciekawych projektach
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole

    CV proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć osobiście do naszej siedziby: Ostrów Wielkopolski, ul. Staroprzygodzka 117. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).