Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

    Grafik

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

    TWOJE ZADANIA
    • Projektowanie i tworzenie animacji, elementów grywalizacji, zdjęć, plików audio oraz filmów wideo
    • Współtworzenie międzynarodowej platformy e-learningowej
    • Kreowanie koncepcji oraz projektów dla innowacyjnych metod nauczania
    • Wprowadzanie innowacyjnych i udoskonalanie istniejących już modułów
      e-learningowych
    • Ścisła współpraca z zespołem e-learning designerów oraz dydaktykiem e-learningu
    • Tworzenie szkoleń w programie Articulate Storyline
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z grafiką
    • Znajomość programów graficznych Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • Doświadczenie w branży multimedialnej, projektowaniu gier lub projektowaniu stron internetowych
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2
    • Umiejętność obsługi pakietu Ms Office
    • Elastyczność, kreatywne myślenie oraz umiejętność współpracy
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie
    ubezpieczenie na życie
    kartę Multisport
    możliwość rozwoju
    bony na święta i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne
    Poznań - Aplikuj
    bottom