Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Partner Targi Spółka z o.o. Sp.k.

                      Firma Partner z 25-letnimi tradycjami, specjalizująca się w projektowaniu oraz zabudowie stoisk
                                   targowych na terenie całej Europy, zatrudni osobę na stanowisko:

    Grafik

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • przygotowanie i koordynacja aktualnych grafik
    • aplikacja grafik oraz wydruków
    • przygotowanie plików do druku
    • obsługa ploterów
    • współpraca z Project Managerami

    Wymagania:

    • znajomość programów Photoshop, Corel Draw, mile widziana obsługa VersaWorks
    • znajomość na poziomie podstawowym obsługi plotera drukującego i tnącego
    • umiejętność przygotowania grafiki oraz aplikacji folii na różnych powierzchniach
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i 25 letnimi tradycjami
    • pracę w młodym, ambitnym zespole z doświadczeniem
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • benefity

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Partner Targi Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.