Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    2 koma 7

    2 KOMA 7 to agencja marketingowa obsługująca znane marki z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG.
    Zajmuje się ich komunikacją oraz organizacją eventów - konferencje prasowe, open day'e, pokazy mody.

    Nasze realizacje można obejrzeć na Instagramie @2koma7.

    Grafik

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Projektowanie i skład materiałów graficznych (np. banery reklamowe) na potrzeby różnych klientów
    • Aktywna współpraca z Key Account Managerami
    • Czuwanie nad spójnością projektowanych materiałów zgodnie z zasadami identyfikacji wizualnej marek
    • Projektowanie grafik marketingowych dla różnych klientów agencji
    • Obróbka fotografii
    • Nadzór nad poprawnością materiałów graficznych
    • Projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku (katalogi, ulotki, foldery, elementy witryn www)
    Wymagania:
    • Doświadczenie poparte portfolio zrealizowanych projektów (dołączone do CV)
    • Dobra znajomość zasad przygotowania projektów DTP
    • Terminowość, umiejętność pracy pod presja czasu
    • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
    • Inicjatywa w działaniu i zaangażowanie
    • Talent, pomysłowość i kreatywność, poczucie estetyki
    • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
    • Świeże spojrzenie, otwarty umysł
    • Biegła znajomość programów graficznych (Adobe, CorelDraw)
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność w działaniu
    Oferujemy:
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

    Wymagane dokumenty:
    • CV
    • Portfolio

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 2 koma 7 Ewelina Spólna z siedzibą w Warszawie przy ul. Smolnej 38/2 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest 2 koma 7 Ewelina Spólna z siedzibą w Warszawie przy ul. Smolnej 38/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 2 koma 7  z siedzibą w Warszawie przy ul. Smolnej 38 lok 2 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.