Grafik Webdesigner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eniro Polska - jesteśmy organizacją, która w codziennej pracy kieruje się wartościami przypisanymi do naszej marki: Interaktywna, Pomocna i Niezawodna. Wspólnie tworzymy nowoczesne i przyjazne miejsce pracy, za które sami jesteśmy odpowiedzialni. To środowisko idealne dla aktywnych i ambitnych osób, pasjonatów marketingu internetowego, sprzedaży i nowych technologii.

    Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Grafik Webdesigner
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Kreacja stron internetowych i sklepów internetowych w narzędziu CMS
    • Kompleksowe opracowanie materiałów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych
    • Optymalizacja plików graficznych pod publikację on-line

    Wymagania:

    • Dobra znajomość HTML i CSS
    • Znajomość pakietów graficznych Adobe Photoshop,  Adobe Illustrator
    • Kreatywność
    • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
    • Dobra znajomość trendów i specyfiki medium internetowego
    • Komunikatywność i otwartość na nowe doświadczenia zawodowe

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B (lub inne formy)
    • Interesujące projekty
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, możliwość korzystania z karty MultiSport

    Sprawdź nas: praca.eniro.pl
    top

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk „Aplikuj” poniżej ogłoszenia.

    bottom