Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-06-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    GRAPHIC DESIGNER
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży HR w Polsce! Pomóż nam rozwinąć skrzydła i pracuj w zgranym zespole, młodych ludzi nastawionych na sukces! Jeżeli chcesz brać udział w ciekawych projektach dla znanych marek, współtworzyć kampanie o międzynarodowym zasięgu to dołącz do naszego teamu!

    Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:
    • znasz biegle pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • potrafisz przygotowywać grafik w html, css
    • posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku grafika w agencji reklamowej, wydawnictwie lub w dziale marketingu
    • znasz program After Effects, a tworzenie prezentacji w Power Poincie to dla Ciebie pestka
    • umiesz obrabiać graficznie zdjęcia
    • jesteś samodzielny/a, kreatywny/a i myślisz niestandardowo
    • posiadasz własne portfolio projektów
    • umiesz pracować pod presją czasu i dotrzymujesz wyznaczonych terminów
    • dobrze organizujesz swoją pracę

    KREATYWNOŚĆ to Twoje drugie imię :)Jakie będą Twoje Zadania:

    • projektowanie i przygotowywanie materiałów poligraficznych do druku
    • projektowanie grafik na potrzeby działań marketingowych w Internecie
    • dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych zadań
    • przygotowanie materiałów produkcyjnych, w tym również materiałów do druku
    • tworzenie prezentacji, ofert handlowych
    • najważniejsze zadanie to samodzielne myślenie :)

    Co zyskasz dołączając do naszego zespołu:

    • ciekawe projekty realizowane dla znanych marek
    • rozwój w ramach wielu jasno zdefiniowanych ścieżek kariery
    • pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna)
    • pracę w młodym, zgranym zespole chętnie dzielącym się swoją wiedzą
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w centrum Gdańska (kawiarnia, sushi, kantyna, parking dla rowerów, prysznice)
    • owocowe wtorki
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.