Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-06-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opis
GRAPHIC DESIGNER
Miejsce pracy: Gdańsk

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży HR w Polsce! Pomóż nam rozwinąć skrzydła i pracuj w zgranym zespole, młodych ludzi nastawionych na sukces! Jeżeli chcesz brać udział w ciekawych projektach dla znanych marek, współtworzyć kampanie o międzynarodowym zasięgu to dołącz do naszego teamu!

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:
  • znasz biegle pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • potrafisz przygotowywać grafik w html, css
  • posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku grafika w agencji reklamowej, wydawnictwie lub w dziale marketingu
  • znasz program After Effects, a tworzenie prezentacji w Power Poincie to dla Ciebie pestka
  • umiesz obrabiać graficznie zdjęcia
  • jesteś samodzielny/a, kreatywny/a i myślisz niestandardowo
  • posiadasz własne portfolio projektów
  • umiesz pracować pod presją czasu i dotrzymujesz wyznaczonych terminów
  • dobrze organizujesz swoją pracę

KREATYWNOŚĆ to Twoje drugie imię :)Jakie będą Twoje Zadania:

  • projektowanie i przygotowywanie materiałów poligraficznych do druku
  • projektowanie grafik na potrzeby działań marketingowych w Internecie
  • dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych zadań
  • przygotowanie materiałów produkcyjnych, w tym również materiałów do druku
  • tworzenie prezentacji, ofert handlowych
  • najważniejsze zadanie to samodzielne myślenie :)

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu:

  • ciekawe projekty realizowane dla znanych marek
  • rozwój w ramach wielu jasno zdefiniowanych ścieżek kariery
  • pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna)
  • pracę w młodym, zgranym zespole chętnie dzielącym się swoją wiedzą
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w centrum Gdańska (kawiarnia, sushi, kantyna, parking dla rowerów, prysznice)
  • owocowe wtorki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się