Oferta pracy

Graphic Designer

Dahua Technology PolandO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dahua Technology Poland

Warszawa

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automaty­ki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology posiada rozbudowaną sieć sprzedaży na całym świecie wraz z kompletnym wsparciem sprzedażowym, projektowym, serwisowym i marketingowym.

OFERTA PRACY
Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów (Poleczki Business Park)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zleceń z zakresu składu DTP (gazetki promocyjne, katalogi, karty katalogowe, reklamy)
  • Tworzenie materiałów reklamowych do internetu (landing pages, banery, belki, newslettery)
  • Korekcja tonalna i retusz zdjęć
  • Bieżące prace graficzne

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w kreacji projektów graficznych (udokumentowane portfolio)
  • Biegła obsługa Pakietu Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator) oraz Corel Draw
  • Znajomości zasad kompozycji, typografii i składu tekstu.
  • Doświadczenie w składzie magazynów i katalogów oraz praktyczna znajomość przygotowania plików do druku (DTP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Szybkość i sprawność w przygotowywaniu prac

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00)
  • Premie kwartalne
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w dynamicznym, nastawionym na cele zespole
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i zdobycia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy