Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS to niezależna firma doradztwa finansowego, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    GRAPHIC DESIGNER
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie kreacji na potrzebę bieżących kampanii np.: landing page, mailing, banery, etc.,
    • Tworzenie kreacji na potrzebę serwisów WWW i materiałów BTL,
    • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych przekazów wizualnych,
    • Wsparcie zespołu marketingowego w przygotowywaniu targów oraz kampanii promocyjnych,
    • Przygotowywanie publikacji do druku cyfrowego i offsetowego,
    • Opracowywanie materiałów szkoleniowych pod względem wizualnym,
    • Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Dobrą znajomość programów: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), programu Corel Draw oraz pakietu MS Office (Power Point, MS Office, MS Excel),
    • Podstawową  wiedze z zakresu projektowania materiałów do druku, webdesignu, grafik social media,
    • Dbałość o jakość realizowanych projektów, współpraca i kontakt z drukarniami,
    • Zmysł estetyczny, kreatywność i umiejętność projektowania grafiki w oparciu o obowiązujące trendy,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą i rozwijającą pracę,
    • Udział w ciekawych projektach,
    • Szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobowych,
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
    Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz swoich dotychczasowych prac autorskich za pomocą Aplikuj

    Prosimy dołączyć do aplikacji poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych DzU Nr 133 poz.883.