Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Web Designer

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone rozwiązania omnichannel commerce. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu członków zespołu oraz zdolnościom technologicznym i integracyjnym budujemy innowacyjne rozwiązania łącząc wszystkie kanały obsługi klienta: internet, aplikacje mobilne, punkty sprzedaży w jedno spójne doświadczenie klienta. Pracujemy dla dużych organizacji tworząc strategie, optymalizując doświadczenia użytkownika i dostarczając systemy najwyższej jakości, szukając rozwiązań realizujących cele klienta. W trzech biurach w Warszawie, Łodzi i Toruniu pracuje ponad 260 osobowy zespół dynamicznych, miłych ludzi chcących ulepszać świat e-commerce. Mamy również siedzibę w Monachium skąd rozwijamy działalność w krajach niemieckojęzycznych.

    Zobacz Hycom od środka na Facebook

    Opis Stanowiska:

    • przygotowywanie projektów graficznych GUI dla portali internetowych, systemów e-commerce, aplikacji mobilnych oraz grafiki na potrzeby digital,
    • ścisła współpraca w ramach zespołów projektantów UX i programistów frontend w celu dostarczenia rozwiązań najwyższej jakości,
    • współpraca przy realizacji innowacyjnych systemów e-commerce, e-care, e-learning dla największych firm polskich i zagranicznych,
    • uzgadnianie i analiza wymagań GUI i UX naszych klientów.

    Wymagania:

    • PORTFOLIO prac z ostatnich co najmniej 2 lat
    • 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu na potrzeby Internetu,
    • kreatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju,
    • doświadczenie w pracy z pakietem Adobe CC – przede wszystkim Photoshop i Ilustrator,
    • wykształcenie wyższe,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • zainteresowanie tematyką UX w rozwiązaniach e-commerce, portalach i aplikacjach mobilnych.

    Oferujemy:

    • rozwój kompetencji związanych z projektowaniem najlepszych i najbardziej innowacyjnych systemów e-commerce, e-care, e-learning dla największych firm polskich i zagranicznych,
    • fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym i doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
    • elastyczny czas pracy,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dofinansowanie pakietu sportowego,
    • dofinansowanie nauki języków obcych,
    • możliwość ubezpieczenia grupowego.

    Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Hycom. Say Hy to the future.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Hycom SA oraz pozostałe Spółki Grupy EUVIC (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016 r., poz.922 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych oraz że dane te podaję dobrowolnie.”