Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Growth hacker

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą programistyczną specjalizującą się w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych. Pracujemy dla klientów z całego świata – z USA, UK, Niemiec, Holandii, Skandynawii, Bliskiego Wschodu i innych. W pięć lat urośliśmy do 100 pracowników, jednocześnie zachowując klimat małej firmy.

    Aktualnie poszukujemy zaangażowanej osoby chętnej do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • co najmniej 2 lata doświadczenia w digital marketingu
    • zainteresowanie nowymi technologiami (mile widziane będzie doświadczenie w branży software developmentu)
    • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wiele świeżych pomysłów na zwiększanie świadomości marki i jej promocję w internecie
    • znajomość najnowszych strategii marketingowych w zakresie growth hackingu, viral hackingu, brand awareness, social media optimisation, search engine optimisation i innych
    • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z influencerami i przedstawicielami mediów (dodatkowym atutem będzie gotowa baza takich osób)
    • umiejętność sprawnego wyszukiwania i selekcji informacji
    • umiejętności analityczne w zakresie badania ruchu na stronach internetowych (znajomość Google Analytics)

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie działań generujących wartościowe leady sprzedażowe
    • zwiększanie rozpoznawalności firmy (brand awareness) w środowisku softwarowym i poza nim
    • współtworzenie strategii marketingowej, planowanie promocji naszego contentu w nowych i klasycznych mediach
    • wyszukiwanie influencerów i współpraca z nimi
    • utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami mediów
    • optymalizacja konwersji na naszych stronach internetowych i kanałach social media
    • tworzenie person i pilnowanie, czy powstające materiały są z nimi zgodne
    • koordynowanie pozycjonowania stron (search engine optimisation)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • inspirujące, ambitne projekty i kreatywną atmosferę
    • ciche, przestronne, klimatyzowane biuro na krakowskim Starym Podgórzu
    • stanowisko dostosowane do Twoich potrzeb – MacBook Air z odpowiednim oprogramowaniem, zewnętrzny monitor, wygodny fotel i duże biurko
    • przestrzeń do odpoczynku
    • nieograniczony dostęp do kawy z ekspresu, herbaty, napojów i przekąsek
    • dla chętnych imprezy integracyjne w siedzibie w Gliwicach
    • wsparcie w Twoim rozwoju: wyjazdy na konferencje, możliwość zakupu książek do firmowej biblioteczki, system szkoleń wewnętrznych
    • kartę Multisport Plus całkowicie za darmo lub punkty benefitowe do wydania wedle potrzeb
    • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    top