Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Doradca Techniczny

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Akcent jest autoryzowanym dystrybutorem farb, lakierów i impregnatów do drewnianej stolarki otworowej holenderskiej  marki Sigma Coatings światowego lidera w produkcji powłok lakierniczych.

    W swojej ofercie posiadamy również włoskie przemysłowe farby do malowania mebli marki Milesi.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów na określonym terenie.
    • Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami.
    • Realizacja planów sprzedażowych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
    • Doradztwo techniczne.

    Wymagania:

    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji cenowych.
    • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów.
    • Samodzielność i dobra organizacja swojej pracy.
    • Szybka umiejętność uczenia się.
    • Mile widziana umiejętność malowania pompą hydrodynamiczną, pistoletem kubkowym.
    • Dyspozycyjność.
    • Wysoka  kultura osobista.
    • Obsługa komputera.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Przyjazną atmosferę  pracy.
    • Wysokie zarobki adekwatne do osiągnięć.
    • Motywacyjny system wynagrodzeń.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Szkolenia.
    • Narzędzia Pracy: auto, telefon, komputer.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wyłącznie w formacie PDF
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akcent z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Akcent z siedzibą w Olsztynie przy ul. Sucharskiego 4/a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.