Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec ds. Oprogramowania

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.04.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAP solutions od 1992 roku dostarcza, wdraża i tworzy rozwiązania IT do zarządzania firmą. Szerokie doświadczenie i kwalifikacje, w zakresie systemów informatycznych Sage i Comarch oraz projektowania własnych aplikacji, zapewniają MAP solutions wiodącą pozycję na rynku dostawców oprogramowania IT.

    Aktualnie nasz zespół tworzy blisko 50 osób, a firma działa na terenie całego kraju.

    Więcej o nas znajdziesz na: www.mapsolutions.pl

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legionowo koło Warszawy, Łódź, Gdynia

    Osoba zatrudniona będzie odpowiadać: za sprzedaż systemów do zarządzania firmą

    Cel stanowiska: Osoba na tym stanowisku jest pierwszym kontaktem z Klientem, dlatego jej celem jest profesjonalne reprezentowanie firmy oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów na rynku

    Główne zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Firmy.
    • Pozyskiwanie klientów.
    • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz spotkań handlowych.
    • Sprzedaż systemów wspierających zarządzanie.
    • Tworzenie i zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych Klientów.
    • Tworzenie ofert handlowych, negocjacje i zamykanie kontraktów.
    • Realizowanie planu sprzedaży.
    • Monitorowanie rynku i konkurencji.

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego bądź w trakcie nauki.
    • Znajomości oprogramowania do zarządzania firmą.
    • Umiejętności prowadzenia prezentacji systemów informatycznych.
    • Umiejętności przygotowywania ofert.
    • Posiadania prawa jazdy kat. B.
    • Wysokiej kultury osobistej, silnej orientacji na cel, umiejętności pracy pod presją czasu.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość oprogramowania Sage lub Comarch.
    • Doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych klasy ERP.
    • Znajomość systemów i urządzeń fiskalnych.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość rachunkowości, procesów produkcyjnych lub kadrowo-płacowych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę.
    • Wynagrodzenie - część stała i zmienna.
    • Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach.

    Prosimy o bezwzględne zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAP solutions Sp. z o.o., ul. Leśna 5b, 05-120 Legionowo, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesami rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).”

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj (w temacie wiadomości proszę wpisać Handlowiec ds. oprogramowania / Miasto).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.