Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma BOMA powstała w sierpniu 1988 roku. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, dzięki konsekwentnej polityce i silnej orientacji na rozwój nasza firma stała się największym dystrybutorem opon w regionie i jednym z największych w Polsce, zatrudniającym obecnie około 90 osób. Silną i solidną markę tworzymy poprzez fachowość naszych pracowników, stale rozwijającą się infrastrukturę firmy, szybkie dostosowywanie się do potrzeb zmieniającego się rynku i rzetelność wobec naszych partnerów.
    Handlowiec
    Miejsce pracy: Katowice

    OBOWIĄZKI:

    • obsługa oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • analizy handlowe,
    • obsługa internetowych portali zamówieniowych B2B i B2C,
    • prowadzenie dokumentacji handlowej,
    • prawo jazdy kategorii B,

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy z klientami (mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej),
    • predyspozycje do pracy przez telefon, Internet,
    • język angielski w stopniu komunikatywnym,

    OFERTA:

    • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stałą umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Więcej informacji na www.boma.pl

    bottom