Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    www.aaaauto.pl

    Nasza firma stale się rozrasta. Otwieramy nowe oddziały zarówno w Polsce, jak i za granicą. Chcemy znaleźć utalentowanych Kandydatów, którzy pomogą nam w ekspansji naszej firmy. Jesteśmy topową  środkowowschodniej Europie firmą, sprzedającą używane samochody. Zależy nam na współpracy z pasjonatami motoryzacji, którzy, na co dzień marzą o pracy blisko pojazdów różnych marek i modeli samochodów. Nasz zespół cechuje wiedza i doświadczenie związane pojazdami. Lubimy się nią dzielić. A Ty?

    W związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów planujących swoją karierę ze stanowiskiem:

    Handlowiec
    Miejsce pracy: Katowice

    To, co możemy zaoferować to:

    • trening pod okiem doświadczonych specjalistów w branży motoryzacyjnej
    • pracę w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania (premie i motywacyjne zarobki)
    • realne szanse na awans na stanowisko kierownicze
    • rozbudowany system szkoleń
    • możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)
    • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
    • pakiet medyczny i sportowy

    Przyszli pracownicy będą mieli za zadania:

    • prowadzić aktywną sprzedaż pojazdów w oddziale
    • wyceniać na podstawie stanu technicznego pojazdy Klientów
    • wprowadzać dane klientów do wewnętrznego systemu
    • negocjować ceny
    • sprawić by klient był zadowolony ze sprzedaży lub zakupu pojazdu w naszej firmie
    • prowadzić pojazd w trakcie jazdy testowej

    Praca, którą proponujemy wymaga:

    • naturalnych umiejętności sprzedażowych
    • doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut)
    • wiedzy technicznej pozwalającej na wycenę pojazdów (dodatkowy atut)
    • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych oraz łatwości nawiązywania kontaktów
    • zorientowania na osiąganie wyników/zorientowania na cel
    • umiejętności bezpiecznej jazdy samochodem (dotyczy jazd próbnych z Klientem
    • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
    • gotowości do pracy na zewnątrz i według harmonogramu

    Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."