Handlowiec

  • Łomianki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MJM JAROSZYŃSCY Maria Jaroszyńska

    Firma Kärcher Center MJM Jaroszyńscy wiodący przedstawiciel światowego koncernu Alfred Kärcher GmbH lidera w produkcji urządzeń czyszczących poszukuje kandydata na stanowisko:

    Handlowiec

    Miejsce pracy: Łomianki

    Zakres obowiązków:

    Obsługa sprzedaży internetowej

    • Bezpośrednia obsługa klienta
    • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
    • utrzymywanie i dbałość o relacje z pozyskanymi partnerami handlowymi
    • dbanie o ekspozycję w salonie sprzedaży
    • współpraca działowa

    Wymagania:

    • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
    • bardzo dobra organizacji pracy i samodzielnego działania
    • komunikatywność
    • asertywność
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
    • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
    • szkolenia
    • motywacyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.