Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LEWOR zajmuje się zaopatrzeniem i wyposażeniem serwisów samochodowych. W swojej ofercie posiadamy kilkaset urządzeń dla warsztatów zajmujących się wymianą opon, diagnostyką, klimatyzacją, wymianą oleju i ogólną mechaniką. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z producentami profesjonalnych maszyn np. HOFMANN,CORGHI ,HAWEKA, OMCN, SUN, RASSM itd. możemy sprostać prawie wszystkim oczekiwaniom klienta dotyczącym wyposażenia jego warsztatu. Zatrudniamy ponad 20 osób. Naszymi Klientami są przede wszystkim serwisy oponiarskie i nieautoryzowane serwisy samochodowe. Na co dzień współpracujemy z kilkuset serwisami oponiarskimi, odbiorcami materiałów eksploatacyjnych w całej Polsce.

    Handlowiec
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    W związku z rozwojem Naszej firmy, oraz dynamicznie rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym, poszukujemy przedstawiciela handlowego (doradcy technicznego) do sprzedaży maszyn i urządzeń dla serwisów samochodowych, oraz obsługującego rynek sprzedaży bezpośredniej polegającej na sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do serwisów oponiarskich. Praca polega na doradzaniu, ofertowaniu i sprzedaży maszyn z naszej oferty znajdującej się na stronie www.lewor.pl, w szczególności wyważarek, montażownic, podnośników największych producentów tych maszyn w EUROPIE, oraz na sprzedaży bezpośredniej z samochodu firmowego materiałów eksploatacyjnych w tym materiałów do naprawy ogumienia w tym TIP-TOP, TAP-RAP i własnej produkcji materiałów V-MAX. Do obsługi są serwisy samochodowe i oponiarskie z terenów Polski południowo-wschodniej z którymi na dzień dzisiejszy firma współpracuje w niewielkim zakresie. Praca przede wszystkim w terenie, nienormowany czas pracy.

    Wymagania:

    • posiadanie prawo jazdy kategorii B minimum 3 lata.

    Mile widziane:

    • znajomość branży samochodowej
    • wykształcenie średnie techniczne (np. samochodowe)
    • doświadczenie w handlu maszynami, narzędziami
    • doświadczenie pracy w serwisach samochodowych

    Oferujemy:

    Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Praca na tym stanowisku daje bardzo duże możliwości rozwoju, poznania nowych technologii i urządzeń które pojawiają się naszej ofercie. Firma od roku prowadzi szkolenia w nowo otwartym centrum szkoleniowy w zakresie obsługi oferowanych urządzeń oraz w zakresie naprawy ogumienia w technologii na zimno i gorąco, w której jesteśmy liderem na rynku Polskim. Oferujemy wynagrodzenie stałe plus prowizyjne uzależnione od wielkość sprzedaży. Do dyspozycji przedstawiciela handlowego samochód dostawczy, laptop i telefon komórkowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę LEWOR z siedzibą w Andrespolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Firma LEWOR z siedzibą w Andrespolu przy ul. Grota Roweckiego 11 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.