Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec – opiekun klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Printmax

    Firma poligraficzna PRINTMAX działająca od wielu lat na rynku krajowym jak i zagranicznym,

    oparta na zespole kompetentnych pracowników, nowoczesnym parku maszynowym,

    w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

    handlowiec – opiekun klienta.

    Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Bemowo (w sąsiedztwie trasy S8)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie nowych klientów biznesowych na rynku krajowym i zagranicznym;
    • Utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi jak i obecnymi klientami;
    • Analizowanie potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań;
    • Generowanie ofert handlowych oraz dokumentacji na potrzeby przetargów;
    • Sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu.

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku handlowca w branży poligraficznej;
    • Nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych z klientami;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Zdecydowanie, samodzielność oraz dynamizm w działaniu;
    • Znajomość języków obcych pozwalająca na swobodne komunikowanie się z klientem będzie dodatkowym atutem;
    • Determinacja w dążeniu do celu.

    Oferujemy:

    • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrażania;
    • Pracę na samodzielnym stanowisku;
    • Pozytywną atmosferę pracy;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji i systemu prowizyjnego;
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych pocztą elektroniczną, a także prosimy o umieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRINTMAX D. Kunysz A. Szor, Sp. Jawna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Sochaczewskiej 37, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko handlowiec – opiekun klienta (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).