Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRMA GRYC – dystrybutor okuć meblowych oraz wyposażenia biur – zatrudni osobę na stanowisko:

    HANDLOWIEC
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • skuteczne pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
    • poszukiwanie nowych rynków zbytu
    • doradztwo w zakresie produktów

    Wymagania:

    • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • praktyczna znajomość technik sprzedaży
    • znajomość branży okuć meblowych będzie dodatkowym atutem
    • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (do 20%, tylko w dni robocze)
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym
    • samodzielność w działaniu
    • komunikatywność
    • umiejętność zarzadzania czasem
    • zaświadczenie o niekaralność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty zawierającej CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.