Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Advisor with German

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    nr ref.: 4407/AG

    Wymagania:

    • Min. dobra znajomość języka niemieckiego
    • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie zawodowe w jednym z obszarów: HR, księgowość, obsługa klienta
    • Mile widziane doświadczenie w centrum SSC/BPO
    • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
    • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy
    • Systematyczność i dokładność
    • Zorientowanie na klienta
    • Otwartość na wyjazdy służbowe
    • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

    Obowiązki:

    • Udział w realizacji migracji pierwszych procesów HR (między innymi administracja kadrowa, rozliczanie podróży służbowych, technologia/systemy informacji HR, wynagrodzenia, administracja procesów rekrutacji)
    • Wdrożenie, rozwój i utrzymywanie wysokiej jakości realizacji usług HR w centrum LGBS w Krakowie
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestniczenia w nowym projekcie w obszarze HR
    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
    • Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjny pakiet benefitów i system premiowy
    • Szkolenia początkowe i zaawansowane
    • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
    • Pracę w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
    • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym  i prywatnym
    • Warunki i organizację pracy przyjazną dla matek – wyróżnienie w plebiscycie „Firma Przyjazna Matce”
    • Wygodne, nowoczesne biuro, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
    bottom