Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

MINUTOR ENERGIA SP. Z O.O.O firmie

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wszystkich procesów rekrutacyjnych w ramach Działu Sprzedaży,

  • przygotowanie i realizacja wielokanałowej strategii pozyskiwania kandydatów, w tym Direct Search, Headhunting, Social Media,

  • prowadzenie wywiadów telefonicznych oraz spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,

  • przygotowanie programu wdrożeniowego dla nowo zatrudnianych doradców,

  • koordynacje procesów HR w obszarze m.in. rozwoju pracowników, ścieżek kariery, budowania, zaangażowania, oceny okresowej, zarządzania rotacją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzane zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty/Eksperta ds. rekrutacji,

  • umiejętność mapowania rynku kandydatów i doboru najbardziej efektywnych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem,

  • pozytywna energia, szacunek do ludzi oraz wysoka kultura osobista,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku i ścisłą współpracę z Dyrektorem ds. Sprzedaży,

  • motywacyjny system wynagrodzenia oraz stałe godziny pracy,

  • pakiet szkoleń wprowadzających – zadbamy o Twoją wiedzę i kompetencje,

  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia i realizacji własnych pomysłów,

  • pracę w dynamicznym i skoncentrowanym na wygrywaniu Zespole Sprzedażowym.

MINUTOR ENERGIA SP. Z O.O.

MINUTOR ENERGIA TWORZĄ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI W BRANŻY ENERGETYCZNEJ.

NASZA MISJA:

ZIELONA POLSKA

SŁONECZNA REWOLUCJA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Przewiń do profilu firmy