Oferta pracy

HR Business Partner

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Trend Glass zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu i implementacji strategii zarządzania zasobami ludzkimi w zakładzie produkcyjnym
  • wsparcie kadry menedżerskiej Firmy w procesach HR  (oceny pracownicze, relacje pracownicze, prawo pracy);
  • kreowanie i wdrażanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników;
  • wdrażanie procesów i polityki HR,
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk takie jak: techniczne, specjalistyczne i menedżerskie;
  • organizacja szkoleń i działań rozwojowych;
  • udział w działaniach Employer Brandingu;
  • współpraca ze szkołami, uczelniami wyższymi oraz organizacjami branżowymi;
  • kształtowanie kultury organizacyjnej w tym promowanie wartości oraz wspieranie efektywnej komunikacji wewnętrznej;
  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR  oraz rekomendowanie odpowiednich działań;
  • przygotowywanie materiałów do prezentacji, raportów, analiz;
  • udział w procesach kadrowo – płacowych.

Wymagania:

  • min. 4 lata pracy na podobnym stanowisku w dziale HR w firmie o produkcyjnej;
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia;;
  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy;
  • doświadczenie w pracy z managementem oraz wieloma klientami wewnętrznymi;
  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR na rynku;
  • znajomość zagadnień i narzędzi Lean;
  • zaawansowana znajomość programu MS Power Point oraz Ms Excel;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń, warsztatów;
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • samodzielność

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia;
  • Ciekawą, pełną ambitnych wyzwań pracę;
  • Realny wpływ na kształt polityki HR
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazne  środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy