Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada ponad 3500 sklepów w 9 państwach, w tym blisko 200 sklepów na terenie Polski oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

    Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie i realizacja działań w obszarze HR wspierających realizację celów i strategii firmy
    • Inicjowanie i wdrażanie procesów HR
    • Udział w projektach związanych z rozwojem systemu motywacyjnego
    • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
    • Tworzenie, aktualizacja opisów stanowisk
    • Wsparcie kadry menedżerskiej w procesie ustalania, komunikacji i rozliczania celów okresowych (proces zarządzania przez cele, oceny okresowe)
    • Bezpośrednia współpraca z Kierownikami Regionalnymi w zakresie realizacji zadań w obszarze HR
    • Wspieranie kierowników w zakresie zarządzania podległym zespołem, rozwoju przywództwa
    • Raportowanie kluczowych wskaźników HR, przygotowywanie analiz i rekomendacji

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera, w tym doświadczenie w pracy z menadżerami
    • Praktyczna wiedza z zakresu: prawa pracy, wdrażania procesów i narzędzi HR w tym: procesy rekrutacji, systemy motywacyjne, oceny okresowe
    • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska różnych szczebli
    • Znajomość trendów rynkowych dot. wdrażania systemów motywacyjnych dla obszaru sprzedaży
    • Wysoka świadomość biznesowa
    • Proaktywność, dobra organizacja pracy i umiejętność realizacji wielu zadań pod presją czasu
    • Doświadczenie i gotowość na przeprowadzanie zmian wspierających biznes, konsekwencja w realizacji zadań i przekonywania do proponowanych rozwiązań
    • Odwaga w samodzielnym podejmowania decyzji i kreatywnym rozwiązywaniu problemów
    • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia wewnętrzne
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • Rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”