Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Consultant

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się świadczeniem  usług dla branży morskiej, z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 30607
    Praca stała
    Lokalizacja: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    •  Aktywne wsparcie zarządu oraz menadżerów w dziedzinie HR- procesach rekrutacji, zatrudniania, ewaluacji i promocji pracowników.
    • Nadzór nad dokumentacją i raportami odnośnie zasobów ludzkich w firmie.
    • Zapewnienie organizacji odpowiedniej obsługi kadrowo- płacowej.
    • Dopilnowanie kwestii formalno- prawnych z zakresu prawa pracy.
    • Administracja w zakresie absencji, urlopów, zwolnień pracowników.
    • Wdrożenie i analiza strategii HR oraz procesów rozwoju organizacji.
    • Monitorowanie i raportowanie KPI w zakresie HR.
    • Organizacja szkoleń oraz rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych.

    Oczekiwania:

    •  Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie HR lub zarządzania)
    • Doświadczenie minimum 2-3 lata w dziale HR
    • Znajomość niezbędnych przepisów prawa, procesów oraz narzędzi.
    • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie.
    • Znajomość komputerów oraz oprogramowania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
    • Język angielski na poziomie dobrym (minimum B2 w mowie oraz piśmie)

    Oferta:

    •  Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenia
    • Stanowisko z potencjałem rozwoju i awansu

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)