Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SaMASZ Sp. z o.o.

    Największy polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych zielonkowych i komunalnych poszukuje kandydata na stanowisko:

    HR Manager

    Miejsce pracy: Białystok
    Region: podlaskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku podejmie wyzwanie utworzenia komórki zarządzania zasobami ludzkimi w naszej organizacji.

    Główne zadania:

    • dogłębna analiza bieżącej polityki kadrowej przedsiębiorstwa
    • stworzenie i realizacja strategii personalnej
    • tworzenie i standaryzacja polityki wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
    • stworzenie ram polityki szkoleniowej
    • udział w procesach rekrutacyjnych
    • kształtowanie procesu komunikacji wewnętrznej

    Profil kandydata:

    • umiejętność wdrażania rozwiązań w zakresie HR, dostosowanych do organizacji
    • wysokie kompetencje z zakresie komunikacji interpersonalnej
    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy w działach zarządzania zasobami ludzkimi w dużej organizacji (m.in. opracowywanie systemów motywacyjnych, rozwój pracowników, oceny pracownicze, rozwój zaangażowania pracowników)
    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • bardzo ciekawą pracę w  jednej z największych firm w regionie
    • dużą autonomię w działaniu oraz możliwości samorealizacji i rozwoju
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • nowoczesne miejsce pracy (nowa fabryka)
    • pracę w przyjaznej atmosferze, stabilizację

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SaMASZ Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.