HR Manager

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SaMASZ Sp. z o.o.

Największy polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych zielonkowych i komunalnych poszukuje kandydata na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku podejmie wyzwanie utworzenia komórki zarządzania zasobami ludzkimi w naszej organizacji.

Główne zadania:

  • dogłębna analiza bieżącej polityki kadrowej przedsiębiorstwa
  • stworzenie i realizacja strategii personalnej
  • tworzenie i standaryzacja polityki wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
  • stworzenie ram polityki szkoleniowej
  • udział w procesach rekrutacyjnych
  • kształtowanie procesu komunikacji wewnętrznej

Profil kandydata:

  • umiejętność wdrażania rozwiązań w zakresie HR, dostosowanych do organizacji
  • wysokie kompetencje z zakresie komunikacji interpersonalnej
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w działach zarządzania zasobami ludzkimi w dużej organizacji (m.in. opracowywanie systemów motywacyjnych, rozwój pracowników, oceny pracownicze, rozwój zaangażowania pracowników)
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w  jednej z największych firm w regionie
  • dużą autonomię w działaniu oraz możliwości samorealizacji i rozwoju
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • nowoczesne miejsce pracy (nowa fabryka)
  • pracę w przyjaznej atmosferze, stabilizację

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SaMASZ Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się