HR Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-30
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-06-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Działu Kadr/HR na stanowisko:
    HR Manager
    Miejsce pracy: Kraków
    Profil pracownika
    Lubisz wyzwania?
    Myślisz nieszablonowo?
    Twoja głowa jest zawsze pełna pomysłów?
    Jeżeli tak, musisz do nas dołączyć!

    Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!

    JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM/KĄ, JEŻELI:
    • HR to twoja pasja,
    • posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale HR,
    • realizowałeś i wdrażałeś procesy HR (rekrutacja, oceny okresowe, plany rozwojowe itd.),
    • interesujesz się employer brandingiem,
    • jesteś osobą kreatywną, gotową do podejmowania wyzwań,
    • potrafisz samodzielnie zdobywać wiedzę i nie boisz się eksperymentować.
    Szukamy pasjonata, który poprze swoją wiedzę przeprowadzonymi projektami. Chcemy poznać Ciebie oraz Twoje dotychczasowe sukcesy w obszarze HR.
    Twoje zadania

    Jako HR  Manager będziesz odpowiedzialny/a za realizację polityki personalnej firmy. Twoimi głównymi zadaniami będą:

    • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie,
    • realizacja ocen okresowych pracowników,
    • współtworzenie i realizacja programu rozwoju talentów,
    • organizacja szkoleń oraz badanie potrzeb szkoleniowych pracowników,
    • wsparcie managerów w podejmowaniu decyzji personalnych.
    Co możemy Ci zapewnić
    • środowisko wspierające rozwój,
    • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
    • możliwość realizacji własnych projektów,
    • ścisłą współpracę z zarządem,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • dodatkowo - karta sportowa oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).