Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Mielec, podkarpackie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

    HR Manager
    Nr ref.: 28658
    Praca stała
    Lokalizacja: Mielec

    Zakres obowiązków:

    • analiza, weryfikacja i optymalizacja standardów zarządzania zasobami ludzkimi
    • realizacja przyjętej wizji, misji i polityki firmy
    • tworzenie i realizacja budżetu działu HR
    • udział w krajowych i międzynarodowych projektach HR
    • koordynacja projektów firmowych, w tym: rekrutacji, szkoleń, ocen pracowniczych, planów rozwojowych i zarządzania talentami
    • rozwijanie komunikacji w organizacji
    • analiza i raportowanie kluczowych wskaźników HR

    Oczekiwania:

    • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana języka niemieckiego)
    • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w międzynarodowej organizacji

    Oferta:

    • interesujące i samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji
    • umowa o pracę
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)