Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 24.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma z kapitałem zagranicznym z branży outsourcingowej w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych projektów poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

HR Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowe zarządzanie procesami kadrowymi dla Klientów, opracowywanie rozwiązań optymalizacyjnych, zapewnienie ciągłości i płynności wykonywanych usług zgodnie z zawartymi umowami
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu kadrowego
  • Systemowy i merytoryczny nadzór nad jakością świadczonych usług: terminami i wynikami realizacji usług dla klienta
  • Odpowiedzialność za zgodność sporządzonej dokumentacji i wykonywanych działań z przepisami
  • Określanie i weryfikowanie potrzeb szkoleniowych wspomagających jakość świadczonych usług zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie wymaganym do realizacji bieżącej obsługi klienta. Identyfikacja pojawiających się problemów w zakresie współpracy i ich bieżące rozwiązywanie
  • Uczestniczenie w spotkaniach z kluczowymi klientami w celu utrzymywania odpowiednich relacji z klientami, rozpoznawania ich oczekiwań, rozwiązywania problemów oraz kształtowania właściwego wizerunku firmy
  • Dbałość o rozwój pracowników swojego zespołu, wykonywanie rozmów oceniających, analiza potrzeb szkoleniowych i weryfikacja kompetencji pracowników podległego zespołu w celu planowania podwyżek i awansów
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych kandydatów do swojego zespołu
  • Nieustanna aktualizacja wiedzy w obszarze kadr i proponowanie sposobu wdrożenia zmian w organizacji

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad rozliczania czasu pracy (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr lub w firmie świadczącej usługi outsourcingu kadrowego
  • Doskonała teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Predyspozycje do pracy z klientami, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenia wyższego
  • Doskonała organizacja pracy i duża samodzielność
  • Odpowiedzialność, rzetelność i wysoka identyfikacja zawodowa

OFERUJEMY:

  • Pracę w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w poszukiwanej specjalizacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Opiekę medyczną
  • Elastyczny czas pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji ,zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się