Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 24.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z kapitałem zagranicznym z branży outsourcingowej w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych projektów poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

    HR Manager
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    OBOWIĄZKI:

    • Kompleksowe zarządzanie procesami kadrowymi dla Klientów, opracowywanie rozwiązań optymalizacyjnych, zapewnienie ciągłości i płynności wykonywanych usług zgodnie z zawartymi umowami
    • Zarządzanie pracą podległego zespołu kadrowego
    • Systemowy i merytoryczny nadzór nad jakością świadczonych usług: terminami i wynikami realizacji usług dla klienta
    • Odpowiedzialność za zgodność sporządzonej dokumentacji i wykonywanych działań z przepisami
    • Określanie i weryfikowanie potrzeb szkoleniowych wspomagających jakość świadczonych usług zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
    • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie wymaganym do realizacji bieżącej obsługi klienta. Identyfikacja pojawiających się problemów w zakresie współpracy i ich bieżące rozwiązywanie
    • Uczestniczenie w spotkaniach z kluczowymi klientami w celu utrzymywania odpowiednich relacji z klientami, rozpoznawania ich oczekiwań, rozwiązywania problemów oraz kształtowania właściwego wizerunku firmy
    • Dbałość o rozwój pracowników swojego zespołu, wykonywanie rozmów oceniających, analiza potrzeb szkoleniowych i weryfikacja kompetencji pracowników podległego zespołu w celu planowania podwyżek i awansów
    • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych kandydatów do swojego zespołu
    • Nieustanna aktualizacja wiedzy w obszarze kadr i proponowanie sposobu wdrożenia zmian w organizacji

    OCZEKIWANIA:

    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad rozliczania czasu pracy (warunek konieczny)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr lub w firmie świadczącej usługi outsourcingu kadrowego
    • Doskonała teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Predyspozycje do pracy z klientami, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem
    • Wykształcenia wyższego
    • Doskonała organizacja pracy i duża samodzielność
    • Odpowiedzialność, rzetelność i wysoka identyfikacja zawodowa

    OFERUJEMY:

    • Pracę w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w poszukiwanej specjalizacji
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Opiekę medyczną
    • Elastyczny czas pracy

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji ,zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".