Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Hydraulik - Instalator

  • Monachium, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SiGa Bau GmbH

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

    Miejsce pracy: Monachium

    Hydraulik - Instalator - możliwość z własną działalnością gospodarczą

    Opis stanowiska:
    • instalacje sanitarne
    • przebudowy instalacji sanitarnych
    • renowacje starych instalacji sanitarnych
    • montaż solarów

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w pracy w danym zawodzie
    • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
    • ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem
    • własne auto będzie atutem (NIE JEST WYMAGANE)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem (NIE JEST WYMAGANA)
    • własna działalność gospodarcza zarejestrowana na terenie Polski lub Niemiec, (NIE JEST WYMAGANA)

    Oferujemy:

    • niemieckie stawki 15/20/25 €/h
    • umowę lub kontrakt na niemieckich warunkach
    • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe/miesięczne/za projekt
    • zakwaterowanie, samochód, narzędzia
    • współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".