Oferta pracy

Import Manager

ESTETICA GROUP O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Wybór i kwalifikacja dostawców, analiza rynku, wyszukiwanie optymalnych ofert cenowych
  • Kontakt z zagranicznymi kontrahentami. Prowadzenie korespondencji i rozmów w języku angielskim
  • Prowadzenie negocjacji i warunków zakupu, budowanie relacji z dostawcami
  • Koordynowanie procesu importu towaru
  • Kontrola zamówień pod kątem terminowości dostaw
  • Organizowanie transportu, współpracę z firmami spedycyjnymi oraz agencjami celnymi
  • Współpraca z działem graficznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej min. 2 lata
  • Znajomości procedur importowych oraz zasad transportu międzynarodowego (Incoterms) – warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka chińskiego, co najmniej w stopniu średniozaawansowanym - będzie dodatkowym atutem
  • Dynamika
  • Efektywność
  • Inicjatywa, komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami
  • Znajomość procedur importowych i spedycyjnych w handlu międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

2 - 4 lat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy