Oferta pracy

Informatyk - Administrator IT

LUVENA Spółka AkcyjnaO firmie

Rekrutacja zdalna

LUVENA Spółka Akcyjna

Romana Maya 1

Luboń

Jesteśmy producentem nawozów mineralnych obecnym na rynku od ponad 100 lat. Zajmujemy się również budową i wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowo -biurowych. Zatrudniamy około 280 pracowników. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

INFORMATYK - ADMINISTRATOR IT
Miejsce pracy - Luboń k/ Poznania

Główne zadania:

  • Bieżące wsparcie użytkowników systemu informatycznego firmy,
  • Administrowanie środowiskiem serwerów firmy i systemami sieciowym firmy,
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową eksploatacją systemów komputerowych i sprzętu komputerowego,
  • Udział w projektach wdrożeniowych oraz w implementacji nowych funkcji systemowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Znajomość: środowisk systemów klienckich i serwerowych Microsoft Windows, budowy i zasady działania sprzętu komputerowego, rozwiązań wirtualizacji, budowy sieci i protokołu TCP/IP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią miesięczną,
  • Możliwy udział w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pozapłacowe dodatki socjalne.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie ofert do Działu Personalnego LUVENA S.A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LUVENĘ S.A. z siedzibą w Luboniu ul. R. Maya 1, 62-030 Luboń moich danych osobowych zawartych w celu uczestniczenia w procesie rekrutacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LUVENY S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania. Dane te przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne wraz z tymi danymi i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami ochrony danych osobowych w LUVENIE S.A.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych zwanej dalej RODO informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LUVENA S.A. z siedzibą w Luboniu (62-030), ul. Romana Maya 1, tel. (61) 8900 100, e-mail: [email protected], zwana dalej Spółką;
2) Spółka nie powołała Inspektora Ochrony Danych;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach bezpośredniego związanym z realizacją procesu rekrutacji w Spółce na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO);
4) Pani/ Pana dane osobowe mogą zostać ujawnione: podmiotom z naszej grupy kapitałowej; naszym partnerom, czyli firmom, z którymi współpracujemy łącząc produkty lub usługi, naszym podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu (firmom świadczącym dla Spółki usługi informatyczne, firmom świadczących dla Spółki pomoc prawną);
5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich (poza obszar UE);
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji;
7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne jednak jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym w Spółce, w przypadku gdy Pani/Pan nie poda swoich danych osobowych nie będzie Pani/Pan mogła/mógł wziąć udziału w procesie rekrutacji;
10) Podane przez Panią/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane automatycznie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

LUVENA S.A.
62-030 Luboń, ul. Romana Maya 1
tel. (061) 8900 100, fax (061) 8900 400
www.luvena.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy